STREFA KLIENTA
KONTAKT
TANGA"TANGA" SP. J.
ul. Ku Dołom 6
44-100 Gliwice

telefon:
32 331 68 15

mail:
 biuro@tanga.com.pl


NASI HANDLOWCY:


Tomek Z: 506 088 681
Tomek S: 502 651 562Oddział Mikołów:

ul. Plac dworcowy 1

telefon: 506 088 496
tel: (32) 322 05 22

tangamikolow@tanga.com.pl
INFORMACJE
ZAMÓWIENIE
SKLEP
DOJAZD
MAPA DOJAZDU
OFERTA
O NAS

 


KILKA SŁÓW O FIRMIE "TANGA"

Funkcjonujemy na rynku od 1998 roku. Zajmujemy się zaopatrywaniem przedsiębiorstw i zakładów pracy artykuły BHP. Zapewniamy naszym klientom szeroką ofertę odzieży roboczej i ochronnej, obuwia i akcesoriów BHP wspartą fachową obsługą i doradztwem naszych specjalistów przy wyborze. Zadaniem firmy jest zapewnianie MAKSYMALNEJ OCHRONY pracownikom w ich miejscu pracy.
Urozmaiciliśmy naszą ofertę również o wysokiej jakości odzież turystyczną (outdoor) i codzienną, aby zaoferować naszym klientom opcję zakupów związanych nie tylko z pracą, ale i z czasem wolnym.

Rozbudowane zaplecze magazynowe i logistyczne oraz doświadczony, bazujący na wieloletnim doświadczeniu wysoce wykwalifikowany personel, umożliwiają sprawną realizacje zamówień na obszarze całego kraju i za granicą. Profesjonalnie  pracownicy i stale doskonalona baza techniczna zapewniają najwyższą jakość świadczonych usług i satysfakcję nawet najbardziej wymagających klientów.

Firma TANGA jest jednym z większych prywatnych przedsiębiorstw handlowych działających w branży BHP w Polsce. Oferuje kompleksową obsługę Klientów, począwszy od odzieży roboczej i ochronnej poprzez środki ochrony indywidualnej, obuwie ochronne oraz środki higieny pracy i chemię gospodarczą. Nie ograniczamy się do dystrybucji i sprzedaży wyrobów wybranych producentów - w naszej ofercie znajdą Państwo praktycznie wszystkie znane na rynku marki z branży BHP i ppoż. Wszystkie produkty posiadają wymagane certyfikaty europejskie kat I, II lub III.

Dysponujemy również własną szwalnią, gdzie produkowana jest wysokiej klasy odzieży roboczej i ochronnej z tkanin Klopman, Biver, Proton, Brigston w pełnym asortymencie oraz na specjalne, indywidualne zamówienia.  

Dlaczego jesteśmy wyjątkowi?

Ponieważ każdego klienta traktujemy indywidualnie, a jednocześnie jesteśmy otwarci na wszelkie propozycje współpracy korzystne dla obu stron - chętnie podejmujemy wyzwania i posiadamy dobrze funkcjonujący zespół do ich realizacji.